Uluslararası İstanbul 4. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları Başvuruları tamamlandı

YATEDAM

Uluslararası Yayıncılık Telif ve Danışmanlık Merkezi

HABERLER

Uluslararası İstanbul 4. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları Başvuruları tamamlandı

Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği tarafından Türk yayımcılar ile dünya yayımcılarının karşılıklı iş birliğinin artırılması ve İstanbul’un bir telif marketi haline getirilmesi amacıyla ilk kez 2016 yılında düzenlenen Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları’nın dördüncüsü 2019 yılı Şubatayında gerçekleştirilecek.
9–11 Mart 2018 tarihleri arasında 66 ülkeden 209 katılımcıyla üçüncüsü gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları’nın 2019 hedefi: 70 ülkeden 200 katılımcı!
Program başvuruları 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacak. Yayınevi yöneticileri, editörler, telif ajansları, yayımcı meslek birlikleri ve yayımcı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin başvurularına açık olan programa başvuru için son tarih 30 Kasım 2018.
Tamamlanan tüm başvuru formları Aralık ayı boyunca Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Değerlendirme Komitesi tarafından incelenecek, programa katılımı yeterli bulunan yurt içi ve yurt dışı katılımcı isimleri 1 Ocak 2019 tarihinde açıklanacaktır.
Programa başvurusu kabul edilen yurt içi katılımcılar, program kapsamında düzenlenen yemeklere, seminerlere ve iş görüşmelerine ücretsiz olarak katılabilecek ve çevirmen desteği hizmetinden yararlanabileceklerdir.
Katılımcılar, Ocak 2019 itibariyle aktif hale gelecek randevu sistemini kullanarak randevu takvimlerini oluşturabileceklerdir.
Şubat 2019’da gerçekleştirilecek 4. Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları’na dair gelişmeleri yakından takip etmek ve katılımcı olarak yer almak için resmi web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!
Web site: www.fellowship.istanbul
Facebook: https://www.facebook.com/fellowship.istanbul
Twitter: https://twitter.com/FellowshipIst 
Instagram: https://www.instagram.com/fellowship.istanbul/ 
Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen tıklayın.

Comment here